Peugeot 107
1.0 Active Airco|5-Deurs|NL Auto|Elektr. Ramen|LED Verl.|N.A.P|APK tot 09-2026
Direct kopen, basisprijs: € 4.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.945,-
LEASEPRIJS: € 81,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 107 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Active Airco|5-Deurs|NL Auto|Elektr. Ramen|LED Verl.|N.A.P|APK tot 09-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 30 september 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 62.335 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 5-SGR-59 |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 50 kw / 68 pk |
| Laadvermogen: | 410 kg |
| Gewicht: | 780 kg |
| Wielbasis: | 234 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.190 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- airco
- achterbank in delen neerklapbaar
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- Airco
- Elek ramen voor
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Nederlandse Auto
- Pack Premium
- RDW-leges